לך תבחר טיפול מובחר

חברת אביב דר מציעה ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים חיוניים. תוך התאמה תמידית לצרכים המיוחדים. בין אם העסק הינו יחידה עצמאית ובין אם הינו חלק מארגון גדול או גוף רחב. הצוות של אביב דר, בוחן את המקום על פי פרמטרים וערכים ישראליים ובינלאומיים וקובע יחד עם בעליו ומנהליו, את אופי השירות האידיאלי. החל משלב התכניות וההקמה וכלה בהדרכה וליווי להצלחה-מתמשכת של העסק.

חברת אביב-דר מעמידה לרשות העסקים הבוחרים לעבוד עמה, את הגיבוי, הייעוץ והליווי: בייזום, תכנון המבנה וציודו, יצירת תכנית-עסקית, קביעת מיקוד ונבדלות, יציקת תכנים, גיוס והכשרה של מנהלים, מטפלים, אנשי-משק ומנהלה (כולל הגדרת תפקידים ברורה), הכרת שיטות חדשות, מתודיקות פעולה יישומיות וטכנולוגיות מתקדמות, הקמת מערכי ונוהלי שירות ומכירה, שיווק, פרסום ויחסי-ציבור (המתואמים בניהם ו'מדברים' בשפה ארגונית זהה), הקמת אתר אינטרנט והפעלת רשתות חברתיות, בניית מועדון לקוחות פעיל ומניב, תכנון יעיל של רכש וניהול מלאי, תכנון והצבת יעדים כמותיים ואיכותיים, סדנאות והכשרות למנהלים ולצוות.

חברת אביב דר מתמחה במתן שירותי ליווי וייעוץ לאתרי-ספא, לקליניקות בתחום הרפואה האסתטית, לעסקי מניקור-פדיקור, למרכזים העורכים סדנאות וחוגים, לעסקים קטנים ולשכירים העושים את צעדיהם הראשונים כעצמאיים.